Denticijos Laboratorija

Esame dantų protezų gamybos lyderiai, subūrę kvalifikuotų, savo sritį išmanančių dantų technikų komandą!

Parašyti

D Labs dantų technikos laboratorija

Mūsų istorija prasideda 1944 m. lapkritį, Vilniaus mokamos stomatologinės poliklinikos vyr. gydytojo įsakymų knygoje, kur minimi pirmieji dantų technikai, nubrėžę gaires ateities dantų technikos laboratorijai „Denticija“. 2021 metais UAB „Dantų technikos laboratorija Denticija“ pakeitė pavadinimą į UAB „D Labs“ - dantų protezų gamybos lyderė, subūrusi kvalifikuotų, savo sritį išmanančių dantų technikų komandą. Dirbdami su moderniausia įranga ir geriausiomis medžiagomis, garantuojame dantų protezų kokybę ir ilgaamžiškumą. Gaminame visų rūšių dantų protezus, o laboratorijoje dirbantys specialistai nuolatos tobulina savo žinias, lavina įgūdžius įvairiuose seminaruose ir kursuose Lietuvoje bei užsienyje.

1944-1947 m. vyr. gydytojo įsakymų knyga, išlikusi Vilniaus Centro odontologijos klinikos archyve.

Artimas bendradarbiavimas su gydytojais odontologais ortopedais leidžia mums operatyviai reaguoti į kiekvieno paciento individualias situacijas, padėti jas išspręsti ir išpildyti visus kliento lūkesčius.

Nuo pirmų laboratorijos vystymo keliu žengtų žingsnių iki šių dienų pasikeitė pastatų fasadai, gatvių pavadinimai, formavosi dantų technikų komanda, tačiau sustiprėjo ir pastoviomis tapo esminės „D Labs“ dantų technikos laboratorijos vertybės:

  • Dėmesys ir pagarba klientui
  • Aukšti kokybės standartai
  • Gamybos terminų laikymasis